Elparts - Part: NTMD4884NF
NTMD4884NF
NTMD4884NF
Category
Transistors > MOSFET > N
Description
marking 4884NF
Manufacturer
Footprint
SO-8
Parameters
VDS = 30 V, ID = 5.7 A, Ptot = 1.6 W, RDSon = 70 mΩ